Makale Çağrısı

 

Değerli Meslekdaşımız

 İlmî, harsî ve içtimaî araştırma ve incelemeleri yayımlayan ve yılda en az iki sayı hâlinde neşredilen Harsiyât  E-ISSN: 0106000 Hakemli İlmî, Harsî ve İçtimâî Araştırmalar Dergisi dördüncü yılın ilk sayısı olarak yayımlanacak olan Bahar 2020/7. sayısına 1 Haziran 2019  tarihine kadar ulaştırılan yazıları kabul edecektir.

 Harsiyât Hakemli İlmî, Harsî ve İçtimâî Araştırmalar Dergisi yazı sahiplerinden hiçbir şekilde, hiçbir sebep ve saikle para talep etmez.

 Harsiyât Hakemli İlmî, Harsî ve İçtimâî Araştırmalar Dergisi’ne gönderilen yazılar “kör hakemlik” usûlüyle değerlendirilmektedir.

 Harsiyât bünyesindeki ilmî faaliyetimize gerek yazar gerek hakem ve gerekse okuyucu olarak ilgi gösterip katkıda bulunacak saygıdeğer meslekdaşlarımızın hizmetinde olduğumuzu beyan ediyor, selam, saygı ve başarı dileklerimizi sunuyoruz.

 

 

Harsiyât'ın Bahar(2020/7) sayısında yayınlanmak üzere akademik makale, kitap değerlendirmesi, ilmî rapor çalışmalarınızı harsiyat.com dergi sistemi üzerinden çevrimiçi başvuru yoluyla gönderebilirsiniz. Üyelik ve makale gönderme süreci hakkında bilgi için lütfen tıklayınız.